Про нас пишуть…

ІТ-студент Валентин Кравцов – засновник проекту
«Доповнена реальність у музеї»

Студент п’ятого курсу спеціальності «Комп’ютерні науки» ПУЕТ Валентин Кравцов в своїй професійній діяльності займається технологією «доповненої реальності».

Валентин разом з командою однодумців створили проект «Доповнена реальність в музеї».

Статті про нову виставку були опубліковані 27 вересня 2018 р. в інтернет-виданнях «Зміст» та «Новини Полтавщини».

Пропонуємо ознайомитись з ними.

Стаття видання «Зміст» ( http://zmist.pl.ua/news/u-poltavi-prezentuvali-vistavku-kartin-iz-dopovnenoyu-realnistyu-foto):

«У ПОЛТАВІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ВИСТАВКУ КАРТИН ІЗ «ДОПОВНЕНОЮ РЕАЛЬНІСТЮ»

Сьогодні, 27 вересня, в Галереї мистецтв відбулося відкриття виставки картин із «доповненою реальністю».

Нову технологію презентує студент п’ятого курсу спеціальності «Комп’ютерні науки» Валентин Кравцов

Особливість експозиції в тому, що представлені картини зроблені за новітньою інформаційною технологією, яка дозволяє «оживляти» простір полотна. Це дозволяє по-новому поглянути на зображення та побачити нові деталі.

Організатори запевняють, що дана технологія надзвичайно рідкісна в музейному середовищі України, та є унікальною як для полтавських музеїв, так і музеїв Полтавщини.

За словами організаторів, реалізація проекту можлива завдяки співпраці з творчою командою «Vektior» на чолі з Валентином Кравцовим.

Виставка стане постійною.

У центрі: Валентин Кравцов

Стаття інтернет-видання «Новини Полтавщини» (http://np.pl.ua/2018/09/kartyny-poltavs-koho-muzeiu-vidteper-mozhna-ozhyvyty-foto/):

КАРТИНИ ПОЛТАВСЬКОГО МУЗЕЮ ВІДТЕПЕР МОЖНА «ОЖИВИТИ»

У рамках Всесвітнього дня туризму у Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка презентували новітню інформаційну технологію «Доповнена реальність в музеї».

За словами її розробників, мультимедійний ефект, що застосовується над картиною, дозволяє «оживити» її.

«Офіційно платформу представили сьогодні, але працює вона у стінах цього музею вже кілька тижнів. Розпочали встановлювати її 27 серпня. На даний час «оживили» лише одну картину музею, а додано до доповненої реальності чотири. Налагодити роботу такої платформи плануємо в інших музеях Полтави», – розповів фахівець по розробці додатків Валентин Кравцов.

Виступає студент п’ятого курсу спеціальності «Комп’ютерні науки» Валентин Кравцов

За словами фахівця, на вході до музею буде знаходитися QR-код, за допомогою якого можна у свій гаджет скачати спеціальну програму.

ІТ-студент Віталій Мандрика – офіційний представник
футбольного клубу «Ворскла» з кіберспорту

Студент шостого курсу спеціальності «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» Віталій Мандрика захоплюється кіберфутболом, має серйозні здобутки в цій сфері. А наразі став офіційним представником футбольного клубу «Ворскла» в цьому напрямку.

Стаття про цю подію була опублікована 21 червня 2018 р. на сайті «Новини Полтавщини» (http://np.pl.ua/2018/06/u-vorskly-zyavylos-kiberpidsylennya/).

Пропонуємо ознайомитись з нею:

У ВОРСКЛИ З’ЯВИЛОСЬ КІБЕРПІДСИЛЕННЯ

У ФК «Ворскла» літнє підсилення – Віталій «Vitalstar» Мандрика. Віталій представлятиме клуб на полях надсучаснішого напряму – кіберспорту, а саме, у дисципліні FIFA.

Студент шостого курсу
спеціальності «Комп’ютерні науки та інформаційні технології»
Віталій Мандрика
Джерело: http://np.pl.ua/2018/06/u-vorskly-zyavylos-kiberpidsylennya/

Розуміючи всесвітню популярність та можливості кіберспортивного напряму, ФК «Ворскла», вочевидь, не міг залишатися осторонь світових тенденцій.

Саме тому, першим кроком на шляху до розвитку кіберспорту в регіоні є підписання одного з найкращих кіберфутболістів України, Віталія, та надання йому статусу офіційного представника футбольного клубу «Ворскла» на найбільших всеукраїнських та міжнародних змаганнях!

Завдяки такому підписанню ми не тільки популяризуємо бренд «Ворскли», а й привернемо увагу додаткової аудиторії в Україні та світі, – впевнений Олег Лисак, віце-президент «Ворскли». – Хочу, щоб цей проект співпраці розвивався. Бажаю нашому спортсменові перемог.

Віталій «Vitalstar» Мандрика:

Призер національних турнірів, серед яких:

– Зимовий Кубок ФК «Чорноморець» 2018 (Одеса);
– Кубок Молдови з Кіберфутболу 2018;

Практикуючий гравець, постійний учасник фіналів глобальних киберспортивних форумів, серед яких:

– КУБОК УПЛ-ФОКСТРОТ 2017 (Одеса);
– Всеукраїнський турнір з Кіберфутболу 2017 (Київ);
– Кубок НК «Верес» з Кіберфутболу 2018 (Рівне).

«Ми впевнені, що, завдяки спільній праці та професійного менеджменту нашого клубу, вже найближчим часом на небосхилі міжнародного кіберспорту засяє нова зірка – зірка ФК «Ворскла», – говорять у ФК «Ворскла».

Щиро вітаємо Віталія! Бажаємо перемог!

18.07.2013 Газета «Вісті центральної спілки споживчих товариств України», №29 від 18.07.2013

ДЕРЖАВІ ПОТРІБНІ «ІТ-ШНИКИ»

2.09.2011 р. Полтавський вісник №35 (1155)
(стр. 2)