ВИПУСКНИКИ-БАКАЛАВРИ

          

Всього кафедра випустила 260 бакалаврів за 2008-2016 рр.

Випускники 2015-2016 н.р.

Бакалаври напряму підготовки 6.040302 «Інформатика» 

  1. Газанфарлі Орхан Хабіль огли
  2. Горобцов Назар Сергійович
  3. Дворовенко Богдан Ігорович
  4. Зуєв Роман В’ячеславович
  5. Наджафова Гюнай Мамед кизи
  6. Ойедаре Ойефемі Самуел
  7. Собко Денис Олександрович

          

Випускники 2014-2015 н.р.

Бакалаври напряму підготовки 6.040302 «Інформатика» 

  1. Журавель Євген Вікторович
  2. Куліш Сергій Олександрович
  3. Марченко Дмитро Анатолійович
  4. Педоренко Сергій Васильович
  5. Потерайло Олександр Олександрович
  6. Цюрюпа Володимир Сергійович
  7. Прімов Хікмат Назім огли
  8. Рустамов Парвін Рашадет огли
  9. Іву Іфеаниі Майкл
  10. Одіма Джонатан
  11. Одімегву Ремі Іфеані
  12. Схеба Болуватіфе Олуранті Грейс
  13. Тіджджані Мухаммад Назіфі
  14. Шоур Юсіф Камал

          

Випускники 2013-2014 н.р.

Бакалаври напряму підготовки 6.040302 «Інформатика» 

  1. Алієв Фархад Парвіз огли
  2. Бочинський Максим Сергійович
  3. Ворона Максим Віталійович
  4. Гришина Катерина Валеріївна
  5. Душинська Аліна Володимирівна
  6. Кондрашев Денис Максимович
  7. Макаренко Яна Миколаївна
  8. Мозгова Олена Олександрівна
  9. Петров Іван Володимирович
  10. Семенчак Олексій Едуардович
  11. Смирнов Антон Борисович
  12. Спінжар Вікторія Русланівна
  13. Ставковий Максим Юрійович
  14. Титаренко Олександр Олегович
  15. Томченко Олексій Васильович
  16. Фесик Олександр Олексійович
  17. Чверткіні Андро
  18. Шаманський Вячеслав Олегович
  19. Яроха Максим Володимирович
  20. Жулінський Богдан Тарасович
  21. Кібіткін Ігор Вікторович
  22. Крамаренко Богдан Валерійович
  23. Бен Сауд Тарек Бен Тахер
  24. Шабанов Камран Хидаят оглы

          

Випускники 2012-2013 н.р.

Бакалаври напряму підготовки 6.040302 «Інформатика» 

  1. Бігдан Олександр Романович
  2. Войнов Іван Сергійович
  3. Кізеров Дмитро Володимирович
  4. Кучугура Віктор Анатолійович
  5. Овчаренко Олександр Сергійович
  6. Петля Костянтин Миколайович
  7. Полнікова Анна Миколаївна
  8. Самовик  Сергій Миколайович
  9. Ставицький Дмитро Олександрович
  10. Усольцев Сергій Ігорович
  11. Халімон  Андрій Вікторович
  12. Шішінін Максим Миколайович
  13. Ященко Михайло Юрійович
  14. Чечель Олексій Олексійович

          

Випускники 2011-2012 н.р.

Бакалаври напряму підготовки 6.040302 «Інформатика» 

  1. Бабенко Дмитро Анатолійович
  2. Ванжа Сергій Валерійович
  3. Васецький Артем Сергійович
  4. Гавриленко Андрій Анатолійович
  5. Глинський  Костянтин Григорович 
  6. Євтушенко Сергій Олександрович
  7. Завора Дмитро Юрійович
  8. Ігнатюк Роман Борисович
  9. Мандя Олег Олександрович
  10. Мороз Ярослав Валерійович
  11. Овсяник Сергій Андрійович
  12. Олефір Дмитро Олександрович
  13. Проданець Сергій Васильович
  14. Різун Дмитро Геннадійович
  15. Скворцов Денис Валерійович
  16. Солопіхін Микита Олегович
  17. Шклярчук  Яна Станіславівна
  18. Білокінь Дмитро Сергійович
  19. Бурмус Олексій Володимирович
  20. Гонтар Аліна Юріївна
  21. Івахова Юлія Сергіївна
  22. Кліменко Олександр Олександрович
  23. Коніченко Олександр Васильович
  24. Ляшенко Ярослава Олександрівна
  25. Маляр Олег Олександрович
  26. Мотрій Руслан Петрович
  27. Нефьодов Олександр Ігорович
  28. Пасько Станіслав Юрійович
  29. Полибенко Василь Петрович

          

Випускники 2010-2011 н.р.

Бакалаври напряму підготовки 6.040302 «Інформатика»

  1. Байдак Наталія Володимирівна
  2. Бандурка Валентин Євгенійович
  3. Біла Ірина Анатоліївна
  4. Буланий Олександр Олександрович
  5. Вайда Микола Вадимович
  6. Васильченко Сергій Сергійович
  7. Данилейко Богдана Петрівна
  8. Іщенко Михайло Олександрович
  9. Кузьменко Романа Сергійович
  10. Лень Руслан Федорович
  11. Литвиненко Олександр Сергійович
  12. Мамон Олексій Петрович
  13. Мигловець Дмитро Миколайович
  14. Мірошниченко Артем Валерійович
  15. Олійник Валентин Геннадійович
  16. Онищенко Сергій Миколайович
  17. Очеретько Сергій Олександрович
  18. Педченко Максим Сергійович
  19. Самсоненко Євген Віталійович
  20. Скряга  Віталій   Павлович
  21. Теркун Дмитро Сергійович
  22. Шутяєва Ганна Юріївна
  23. Вербицький Денис Вікторович
  24. Дрімайло Станіслав Вікторович
  25. Дубина Євгеній Олександрович
  26. Єрмолінський Денис Сергійович
  27. Зінченко Павло Миколайович
  28. Камуз Ігор Геннадійович
  29. Клименко Володимир Олексійович
  30. Копилець Тетяна Олександрівна
  31. Кузьмін Дмитро Юрійович
  32. Лодіс Руслан Миколайович
  33. Одарущенко Валентина Олегівна
  34. Пуста Ірина Юріївна
  35. Cалій Антон Павлович
  36. Самойдюк Володимир Олександрович
  37. Северіна Любов Андріївна
  38. Сердечний В’ячеслав Олексійович
  39. Такало Артем Петрович
  40. Федоренко Тетяна Михайліна
  41. Фенько Сергій Олександрович
  42. Літвінова (Шебіка) Тетяна Анатоліївна

          

Випускники 2009-2010 н.р.

Бакалаври спеціальності 6.080204 «Соціальна інформатика» 

  1. Антонець Олег Миколайович
  2. Бернацький Василь  Сергійович
  3. Костеріна Оксана Олександрівна
  4. Гордієнко Анна Володимирівна
  5. Дігтяр Артем Васильович
  6. Дорошенко Андрій Олександрович
  7. Кодак Олександр Олександрович
  8. Койнаш Михайло Сергійович
  9. Колісник Віта Василівна
  10. Костерін Ярослав Ігорович
  11. Котляревський Антон Ігорович
  12. Максименко Микола Леонідович
  13. Миколаєнко Юлія Олександрівна
  14. Нуріахметов Едуард Ільдарович
  15. Олійник Світлана Віталіївна
  16. Петров Нікіта Юрійович
  17. Реєнт  Євгеній Вікторович
  18. Сливка Анатолій Володимирович
  19. Тимченко Ростислав Миколайович
  20. Трейтяченко Михайло Григорович
  21. Фелоненко Олександр Миколайович
  22. Шаталов  Богдан  Володимирович
  23. Могильний Віталій Олександрович

          

Випускники 2008-2009 н.р.

Бакалаври спеціальності 6.080204 «Соціальна інформатика» 

  1. Алієв Елін  Бахтіярович
  2. Бардус Оксана Олександрівна
  3. Бородай Дмитро Володимирович
  4. Бочкарьова Юлія  Петрівна
  5. Буйволенко Анжела Сергіївна
  6. Буцький Владислав Володимирович
  7. Власенко Станіслав Романович
  8. Головко Владислав Миколайович
  9. Горб Євгеній Олександрович
  10. Гринь Сергій Володимирович
  11. Дараган Людмила  Миколаївна
  12. Донік Олександр Олександрович
  13. Клименко Сергій Олексійович
  14. Ксьонз Марина Юріївна
  15. Ларіонов Олег Вікторович
  16. Павленко Вадим Борисович
  17. Панасенко Олександр Миколайович
  18. Перець Ігор Сергійович
  19. Пивовар Ігор Васильович
  20. Птіцин Андрій  Ігорович
  21. Синявський Станіслав Євгенович
  22. Сипітий Микола Миколайович
  23. Чайка Андрій Володимирович
  24. Щербина Юлія Василівна
  25. Чепела Дмитро Сергійович
  26. Колодяжна Наталія Володимирівна
  27. Агекян Максим Михайлович
  28. Бадьон Ігор Миколайович
  29. Власов Денис Ігорович
  30. Воронянський Дмитро Олександрович
  31. Голобородько Наталія Павлівна
  32. Залужна Віта Валеріївна
  33. Зінченко Ірина Володимирівна
  34. Козлов  Олександр Миколайович
  35. Мармура Сергій іванович
  36. Марченко  Олексій Вікторович
  37. Мовчан   Ігор Анатолійович
  38. Моторний  Юрій Володимирович
  39. Нехаєнко Віталій Михайлович
  40. Нужний Павло Андрійович
  41. Олійник Олександр Сергійович
  42. Павленко Ірина Олександрівна
  43. Петров Олександр Віталійович
  44. Пирков Віктор Сергійович
  45. Плахотніченко Вікторія Володимирівна
  46. Пономаренко   Вікторія Іванівна
  47. Пузина Тетяна Владиславівна
  48. Ромашенко  Олександр Олексійович
  49. Сотула Аліна Володимирівна
  50. Федотченко   Ірина Сергіївна
  51. Шолудько Оксана Олексіївна
  52. Юрченко Ігор Володимирович

          

Випускники 2007-2008 н.р.

Бакалаври спеціальності 6.080204 «Соціальна інформатика» 

  1. Бандур Анна Анатоліївна
  2. Барабаш  Анна Сергіївна              
  3. Беркута Євгенія Валентинівна
  4. Бородай Надія Олександрівна     
  5. Буцький Сергій Володимирович  
  6. Глушко Ірина Сергіївна                
  7. Горбань Олена Сергіївна            
  8. Дерев’янко Олена Валеріївна       
  9. Жила В’ячеслав Валентинович
  10. Зімін Павло Олександрович
  11. Зуб Олена Миколаївна              
  12. Ігуменцев Олександр  Анатолійович   
  13. Кириченко Юлія Вікторівна                 
  14. Кодацька Вікторія Анатоліївна 
  15. Козир Олена Юріївна
  16. Колесніченко Ірина Іванівна     
  17. Корольов Олександр Вячеславович
  18. Кравець Неллі Арутюнівна
  19. Кривобок Дмитро Юрійович
  20. Кучко Ілля Валентинович
  21. Лапушкіна Ганна Петрівна
  22. Литвин Ірина Миколаївна         
  23. Лобачов Владислав Миколайович
  24. Лукаш Іван Володимирович
  25. Любченко Катерина Олексіївна
  26. Малиш Оксана Вікторівна
  27. Масленко Ірина Володимирівна           
  28. Маслов Ярослав Олегович
  29. Мисик Ганна Борисівна
  30. Мізюк Ярослав Григорович
  31. Моргун Максим  Юрійович
  32. Нарейко Тетяна Борисівна
  33. Онуфер Мар’яна Юріївна          
  34. Пасюра Олександр  Анатолійович
  35. Передера Тетяна Вікторівна
  36. Перцьова Ірина Олександрівна
  37. Писаренко В’ячеслав Миколайович
  38. Полапа Антон Іванович
  39. Прогунова Ганна Валентинівна
  40. Прокопович Вікторія Олександрівна
  41. Рисаков Григорій Віталійович
  42. Смірнова  Марина Вікторівна
  43. Співак Тетяна Анатоліївна
  44. Сулима Аліна Олександрівна
  45. Таран Олександр Вікторович
  46. Тарасенко Ігор Сергійович                   
  47. Тронько Олена Олегівна                       
  48. Трофименко Олена Володимирівна
  49. Філоненко Таміла Олександрівна        
  50. Фуртас Валентина Василівна   
  51. Халабарчук Костянтин Васильович
  52. Холодний Ігор Олексійович                 
  53. Червонюк  Андрій Ігорович                  
  54. Шавшин Вікторія Петрівна
  55. Шолуха Марина Юріївна